Gecertificeerd door NBBI

Bijgewerkt: 2 apr 2019

Kwaliteitscertificaat "Gecertificeerd Bewindvoerder" van de NBBI (de Nederlandse Branchevereniging voor Bewindvoerders en Inkomensbeheer) ontvangen!
Contact

Van Vugt

Bewindvoering en Juridisch Advies

 

mr. Babette van Vugt

Postbus 1006

5700 BA Helmond

​​

Tel: 0492 - 729 114 (Telefonisch bereikbaar
van maandag t/m donderdag tussen 9 en 12 uur)

babette@vvbewind.nl

www.vvbewind.nl

  • Black LinkedIn Icon
digitale-sociale-kaart.png
NBBI.png

Privacy verklaring

 

Klachtenregeling

Algemene Voorwaarden

(niet van toepassing op bewindvoering)

Mijn werkgebied omvat de gemeenten:
Eindhoven, Helmond, Venlo, Meierijstad (Veghel, Schijndel, Sint-Oedenrode), Weert, Veldhoven, Venray, Peel en Maas (Helden, Kessel, Meijel, Maasbree), Horst aan de Maas (Broekhuizen, Horst, Grubbenvorst), Uden, Geldrop-Mierlo, Leudal (Haelen, Heythuysen, Hunsel, Roggel en Neer), Deurne, Boxtel, Valkenswaard, Bernheze (Heesch, Nistelrode, Heeswijk-Dinther), Gemert-Bakel, Best, Boxmeer, Sint-Michielsgestel, Vught, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Laarbeek (Aarle-Rixtel, Beek en Donk, Lieshout), Cranendonck, Someren, Eersel, Oirschot, Bergeijk, Waalre, Nederweert, Son en Breugel, Asten, Heeze-Leende, Landerd (Zeeland, Schaijk, Reek), Sint Anthonis, Mill en Sint Hubert, Boekel.